Layout by

Rozmnażanie smoków.

Nie będę pisała jak się robi np. Watterfall Dragon bo to zbyt absurdalne. Jeżeli smok ma np. moce sea i terra musisz połączyć sea dragon i terra dragon Itd.
Będę tu pisała jak się robi bardziej zaawansowane smoki, nie z innych stron, tylko te, które sama próbowałam.
Zacznijmy od  smoków które są tak zwyczajne, że aż ważne. Chcesz zajść daleko w tej grze bez diamentów? Więc koniecznie musisz posiadać smoka Firebird Dragon (aby go zrobić połącz fire dragon+ nature dragon, próbuj aż wyjdzie!!!) i Dandelion Dragon (aby go mieć musisz połączyć ice dragon i nature dragon, próbuj aż wyjdzie!!!). Są to według mnie smoki które wszystko zapoczątkują.
Jeżeli je już masz to nie czekaj a je połącz! Nie obiecuje że od razu wyjdzie nie wiadomo co, trzeba popróbować. Ja musiałam 5 razy, ale jakie efekty! Otóż z tego połączenia mogą wyjść smoki, których nie da się zrobić przez normalne breeding. A są to :
Gummy Dragon
Soccer Dragon


Coolfire Dragon 


Są to bardzo ważne dla nas smoki. Pamiętaj aby się nie poddawać i próbować, próbować, próbować! Aż wyjdzie któryś z nich. Do szczęścia potrzebujesz dwóch smoków, nie ma różnicy których, może to być gummy+soccer, coolfire+coolfire, soccer+coolfire, to nie ma znaczenia. Pewnie już się domyślasz - musisz je połączyć. Po raz kolejny muszę to powiedzieć - musisz próbować ;/ Ja już szczerze nie pamiętam ile razy próbowałam, ok. 5, może więcej może mniej. Pewnie ciekawość Cię zżera co wyjdzie. Otóż wyjdzie jeden z legendarnych smoków - Legendary Dragon, Crystal Dragon, Mirror Dragon lub Wind Dragon. Robią się one 48 godz. i tyle samo są w jajku ;/ No niestety. Ale to jednak legendarny smok!

Potrzebujesz znów dwóch smoków legendarnych by pójść dalej. Na pocieszkę ich zdjęcia :

Jeżeli masz już 2 legendarne smoki, połącz je. Za drugim razem (bynajmniej mi) wyjdzie Ci smok, którego nie kupisz - A będzie to, panie i panowie, PURE DRAGON!!!Koleżanki i koledzy, gracze Dragon City, jeżeli masz tego smoka to nikt Ci nie powie że jesteś słaby. Uwierz mi! Ale to nie wszystko! Teraz na wyciągnięcie ręki masz też inne smoki! Tylko popatrz :
pure dragon+terra dragon=


pure dragon + flame dragon =


pure dragon+sea dragon =


pure dragon+nature dragon =


pure dragon+electric dragon =

pure dragon + ice dragon =


pure dragon + metal dragon =


pure dragon+dark dragon =


Szczerze nie mam pojęcia co wyjdzie gdy połączę pure dragon+ legendary dragon, ale dopiero dziś (11.04.2013) ok. godz. 19 dostane Jednorożca więc... :] Przy odrobinie czasu spróbuje ;)

19 komentarzy:

 1. Hej, zostaję twoją nowa czytelniczką.
  Mam jeszcze jedną rade, zrób mniej krzykliwe tło, wyraźniejsze napisy oraz inną czcionkę bo nie da się czytać. Mam pure dragon bo wygrałam na loterii (TAAAAK SZCZĘŚCIE <3) i jakiego jest on żywiołu? Bo chce go umieścić ale nei wiem na jakim wybiegu, błagam, nie legendary :/ PSSSSSSST! Dodaj tabelke rozmnażania :C

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tło zmienione, jak i cały wygląd bloga ;) Pure Dragon to żywioł Pure Dragon - on nie ma takiego określonego żywiołu. Tabelkę postaram się zrobić, i gratuluję wylosowania ;)

   Usuń
 2. dzięki tobie mam gummy dragona thanks :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak zdobędę legedarbego smoka gdzie go umiescic mam 20 lvl

  OdpowiedzUsuń
 4. jaki musi być level tych smoków do zrobienia legendy?

  OdpowiedzUsuń
 5. Próbowałem około 7 razy zrobić firebird dragona (flame dragon+nature dragon albo odwrotnie) i nie chce mi wyjść.co mam zrobić ? Bo powoli tracę nadzieję że mi wyjdzie

  OdpowiedzUsuń
 6. Czy zamiast firebird dragon +dandelion dragon ,można robić spicy dragon +dandelion dragon? (Czy wyjdą smoki takie jak np.gummy dragon, soccer dagon?)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja polonczylem Alpino Dragon + Volcano Dragon i wyszedl Soccer Dragon (Za Pierwszym Razem!)

  OdpowiedzUsuń
 9. ja połączyłem Ukulele dragon i alpinedragon i sie bredują 43 godz jaki to smok?

  OdpowiedzUsuń
 10. Mateusz Szułka Ice dragon+Terra dargon

  OdpowiedzUsuń
 11. Nie wiem jak było wtedy gdy pisałaś tego bloga ale teraz aby wyszedł legendarny należy zbreedowac dwa smoki pure, które się kupuje (a przynajmniej tego podstawowego pure, bo resztę się robi wiadomo z połączenia nature, sea itd..) mi wyszedł legendarny wind dragon przy połączeniu właśnie bodajże flame pure dragon i ice pure dragon albo sea pure dragon, nie pamiętam dokładnie. Bo na taki sposób opisany jak Ty próbowałam chyba tysiąc razy i nic, dopiero jak zaczęłam łączyć pure udało się

  OdpowiedzUsuń
 12. Nie wiem jak było wtedy gdy pisałaś tego bloga ale teraz aby wyszedł legendarny należy zbreedowac dwa smoki pure, które się kupuje (a przynajmniej tego podstawowego pure, bo resztę się robi wiadomo z połączenia nature, sea itd..) mi wyszedł legendarny wind dragon przy połączeniu właśnie bodajże flame pure dragon i ice pure dragon albo sea pure dragon, nie pamiętam dokładnie. Bo na taki sposób opisany jak Ty próbowałam chyba tysiąc razy i nic, dopiero jak zaczęłam łączyć pure udało się

  OdpowiedzUsuń
 13. Ja połączyłem neon dragona z halloween dragonem i wyszedł gummy dragon ��

  OdpowiedzUsuń